Veletrh MODERNÍ DŮM A BYT & ŽENA A DOMOV v Plzni otevřel své brány

foto: V. Čermák

Veletrh bydlení a stavebnictví „MODERNÍ DŮM A BYT“ a veletrh kosmetiky, módy, zdravého životního stylu a všeho co souvisí s útulným bydlením „ŽENA A DOMOV“ se koná v hale TJ Lokomotiva v Plzni – Slovanech od pátku 26. října do neděle 28. října.

„Veletrh se 150 vystavovateli nabízí v obou sekcích tolik zajímavých expozic, že ho mohou navštívit celé rodiny a strávit zde celý smysluplný a inspirativní den. O rostoucím zájmu vystavovatelů svědčí fakt, že výstavní místa byla vyprodána už tři měsíce dopředu,“ řekli ředitel veletrhu Daniel Vaverka a hlavní manažerka Daniela Nevtípilová.

Uspokojeni na veletrhu budou určitě  stavebníci a  majitelé nemovitostí díky přítomnosti odborníků, jako např. v oblasti topenářské techniky a příslušných technologií, architekti s nabídkou zděných pasivních domů a dřevostaveb. Další oblasti, které technici vysvětlí jsou tepelné izolace, vysoušení zdiva, protihluková opatření, novinky v interiérových dveřích a zárubních, a zárubních, okenních parapetech, schodových systémech, dřevěných podlahách, barvách a dekorativních materiálech.

Nezapomnělo se ani na zahrádkáře, kteří si mohou nakoupit zahradnické potřeby, rotační provzdušňovač trávníků nebo pletivo. Nejen starší generaci potěší odborný výklad k vystaveným elektrokolům.

Velkému zájmu se na veletrhu těší i  stánek Státního fondu životního prostředí ČR, kde každému individuálně spočítají, na jakou dotaci má nárok při zateplení domu, výměně dveří a oken, použití solárních panelů nebo při výstavbě pasivního domu.

Celou fotogalerii najdete zde.

Mnoho zajímavého bylo připraveno i pro ženy v druhé sekci veletrhu „ŽENA A DOMOV“. Každá žena si zaslouží být krásná a opečovávaná.  A i sama si může udělat radost a koupit si na veletrhu dárek a vyzkoušet si nové modely od českých firem. Může i využít poradnu zdravého životního stylu, pečující kosmetiku, přírodní apotéku, čínskou medicínu nebo ezoterickou poradnu. Nebo nakoupit zdravé mlsání, marocké potraviny nebo arganový olej. Domov se dá zútulnit i ručními svíčkami, novým povlečením nebo dokonce nákupem postelí z masivu, které zaručí zdravý spánek. V nabídce nechybí  ani kuchyňské a domácí spotřebiče usnadňující domácí práce a mnoho dalšího.

Pro sportovní rodiny je připravena expozice s vybavením pro cestovatele. Pro děti jsou připraveny logické a stolní hry nebo zábavné čtení. Každý se také může zapojit do  slosovací soutěže o pravý diamant.