#1 v expresní přepravě do Německa? – GO! Express & Logistics!

ilustrační foto

GO! Express & Logistics zajistí kurýrní mezinárodní přepravu vašich zásilek, balíků, zboží a dopisů i třeba jen formulářů a jakýchkoliv maličkostí v celé ČR, Evropě a i v celém světě.  GO! je opravdovým specialistou na expresní přepravu zásilek. Zaručí rychlé a bezpečné doručení díky dlouholetým zkušenostem na trhu, přeprava je zajištěna vlastními pozemními linkami s napojením na mezinárodní GO! systém. Můžete se na ně vždy spolehnout, přepravu do Německa zvládnou za pár hodin! Vaše zboží doručí do Německa následující pracovní den do 10 hodin dopoledne.

Díky širokému portfoliu nadstandardních služeb dokáží splnit všechny požadavky zákazníků. V kombinaci s pozdním vyzvedáváním můžou klienti pracovat na svých dokumentech až do pozdního odpoledne a zaměstnanci GO! Express & Logistics doručí zásilku bez změny času dodání – tedy následující pracovní den dopoledne. Umí realizovat přepravu o víkendech či svátcích, navíc nabízí terminované doručení ve stanovený den či doplňkové pojištění zásilek proti rizikům. Bez problému zajistí i přepravu nebezpečného zboží. V GO! Express & Logistics vychází všem svým zákazníkům vstříc a nabízí špičková distribuční řešení na míru.

GO! Express & Logistics je mezinárodní společnost zabývající se expresní přepravou a logistikou. GO! Express je poskytovatelem expresní přepravy všech druhů zásilek od dokumentů po těžší balíky ve 220 zemích světa. V České republice působí od roku 2002, aktuálně s centrálou v Praze – Hostivici a pobočkami v Praze, Brně a Plzni.

PR